Přihlášení
Registrace

Kniha návštěv
Diskusní fórum
Kontakt
Odkazy
RSS 2.0
Podpořte
kingsofmetal.cz

Změna vzhledu


Novinky
Králové
Historie skupiny
Aktualní turné


Battle Hymns
Into Glory Ride
Hail To England
Sign Of The Hammer
Fighting The World
Kings Of Metal
The Triumph Of Steel
Louder Than Hell
Warriors Of The World
Gods Of War


Hell On Wheels
Hell On Stage Live
Gods Of War Live


Defender '83
All Men Play On Ten
Blow Your Speakers
Herz aus Stahl
Wheels Of Fire
Metal Warriors
Defender '94
Courage
Courage Live
Number One
Return Of The Warlord
Live In France
Live In Germany
Live In Portugal
Live In Spain
An American Trilogy
The Dawn Of Battle
Warriors Of The World United
Warriors Of The World United: Special Edition
Hell On Earth IV single
The Sons Of Odin
Die With Honor
Thunder in the Sky


Anthology
Kills
Kingdom Of Steel
Steel Warriors
The Hell Of Steel


Fight For Revenge
Kill With Power
Gates Of Valhalla
Live & Alive
Live in Tilburg 87
CH84
Death To All, Peace At Last
Live in USA
Return Of The Metal Kings
Steel Hearts At War
Made Of Steel
Thunder & Lightning
Mystery in the North


Hell On Earth I
Fire And Blood
Warriors Of The World United
Hell On Earth III
Hell On Earth IV
The Day The Earth Shook - The Absolute Power Of Manowar


Plakáty
Koncerty
Tetování


747112

Novinky

 • 06.04.2011
 • Bývalý bubeník kapely MANOWAR, Scott Columbus zemřel v pondělí 4. dubna, ve věku 54 let. Žádné další informace zatím nejsou k dispozici.

 • 02.07.2010
 • Právě dnes, jsem zjistil, že Scott Columbus v dubnu 2008 odešel z MANOWAR. Jako důvod uvádí osobní, finanční a hudební neshody s Joyem DeMaio. S kapelou nyní vystupuje Donnie Hamzik, který seděl za bicími už v letech 1981 a 1982 a byl tak u zrodu prvního alba MANOWAR - Battle Hymns.

 • 01.12.2009
 • MANOWAR budou headlinery na Masters Of Rock 2010 ve Vizovicích! V rámci jejich světového turné Death To Infidels World Tour 2010 vystoupí ve Vizovicích 16.7.2010. Bude to první festivalové vystoupení v České republice od roku 2005 a zároveň jediné exklusivní vystoupení pro ČR, SR, Polsko, Maďarsko a Rakousko!


 • 12.06.2009
 • Fantazie se stává realitou, jelikož MANOWAR vydávají EP, "Thunder in the Sky". Úvod k "The Asgard Saga", na které MANOWAR spolupracují s nejprodávanějším německým fantasy autorem, Wolfgangem Hohlbeinem, bude obsahovat 6 songů a Bonusové CD s písní "Father" nahranou v 16 verzích v 16 různých jazycích. EPčko je předskokanem ke kompletnímu CD "Hammer of the Gods", které bude vydáno na konci roku 2009.

  Pro zběratele bude EPčko dostupné na všech festivalech během "The Death to Infidels Tour 2009" na kterých budou MANOWAR headlinerem.

  EPčko bude zároveň dostupné ve vysoce kvalitních MP3 v oficialním online shopu The Kingdom Of Steel Online Store (http://store.magiccirclemusic.com/). Stažitelná verze EPčka obsahuje stejné songy, jako verze prodávaná během tour: Thunder In The Sky, God Or Man, Let The Gods Decide, Father, Die With Honor, The Crown And The Ring (2008) a verze songu "Father" nahraného v němčině, italštině, maďarštině, rumunštině, bulharštině, norštině, španělštině, francouzštině, řečtině, turečtině, polštině, japonštině, chorvatštině, portugalštině a finštině. • 11.06.2009
 • Do sekci Aktuální turné doplněny koncerty pro rok 2009. Bohužel, jak jistě víte, letos se MANOWAR v ČR nedočkáme. Snad příští rok!

  Defender • 16.03.2008
 • Podporujeme koncert německé kapely Wizard. Část výdělku z prodeje vstupenek je určeno Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

  Německou, českými hudebními periodiky opomíjenou, true-power-metalovou skupinu WIZARD založili již v roce 1989 (to je osm let před HAMMERFALL) čtyři mladí hoši z malého městečka Bocholtu u Dortmundu a to Sven D´ Anna (vocal), Snoppi (bicí), Michael Maas (kytara) a Valker Leson (baskytara). Začali hrát epický power-speed metal podobného ražení jako jejich legendární krajané GRAVE DIGGER nebo američtí MANOWAR. Nikdy se nedívali zpět a od počátku byla a stále je jenom jedna cesta: "Plnou parou vpřed".

  Koncert se uskuteční 17. 5. 2008 od 20.00 hod. v KD Šeříková v Plzni na Slovanech. Jako hosté vystoupí české kapely Nucleon a Dark Angels. Vstupné 260,- Kč v předprodeji na telefonu 603 790 626 a u agentury Ozzy & Potkan, na místě 300,- Kč.

  Více informací naleznete zde • 21.09.2007
 • Na stránkách festivalu Masters Of Rock probíhá nyní anketa, jejiž výsledek rozhodne o programu after párty po letošním Zimním Masters Of Rock v Masters Of Rock Café ve Zlíně. Mezi možnostmi je i nejnovější DVD Manowar - The Day The Earth Shook - The Absolute Power Of Manowar. Podpořte tedy naši milovanou kapelu!

 • 01.08.2007
 • V sekci Fotky>Koncerty jsou fotky z koncertu Manowar na festivalu Magic Circle Festival v německém Bad Arolsenu. Za fotky moc děkuji Hance J.

 • 30.05.2007
 • Dnešním dnem startuje druhé kolo objednávek triček s motivem kingsofmetal.cz! Tričko si může objednat jen registrovaný uživatel! Po přihlášení se na stránky, se v sekci Web-info zobrazí odkaz "Objednávka trička", kde naleznete další informace a můžete si vybrat druh a velikost trička, které se Vám líbí. Uzávěrka tohoto kola objednávek je 17.6.2007!

  Náhled na tričko:
  Přední strana Zadní strana • 21.05.2007
 • MANOWAR jako headlineři Kaliakra Rock Festu, Bulharsko 30. června

  MANOWAR, nesporní, legendární Králové Heavy Metalu odehrají svůj první koncert v bulharské Kavarně, 30. června 2007.

  MANOWAR vystoupí ve městě na pobřeží černého moře jako headlineři letošního KALIAKRA ROCK FESTu, který se bude konat od 28. do 30. června. Jednání managmentu MANOWAR kvůli prvnímu koncertu v Bulharsku trvalo více než 3 roky. Kapela a managment mohou s vděčností oznámit, že MANOWAR mají konečně příležitost setkat se a předvést svoji metalovou show jejich velice oddaným bulharským fanouškům, kteří na tuto příležitost čekali více než 2 desetiletí.

  Vstupenky je možné zakoupit na těchto místech:
   <<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >> 

  Výskedky předchozích anket

  Které DVD Manowar je podle Vás nejlepší?

  Hell On Earth I
  95472


  Fire And Blood
  79767


  Warriors Of The World United
  83667


  Hell On Earth III
  76773


  Hell On Earth IV
  88577


  The Day The Earth Shook - The Absolute Power
  97037
  Celkem hlasovalo: 521293